fbpx

Brief projektowy

GET STARTED

0$

Dziękujemy za wypełnienie ankiety, skontaktujemy się niebawem!

Brief projektowy

Witamy na stronie poświęconej formularzowi projektowemu. Zapraszamy do wypełnienia briefa w celu doprecyzowania wymagań nt. opracowywanego projektu. Kilka odpowiedzi na kluczowe pytania pozwoli nam lepiej zapoznać się z wymaganiami projektowymi i zrealizować ten projekt efektywniej.
W kilku kolejnych krokach dopytamy Cię o szczegóły związane z Twoimi oczekiwaniami odnośnie projektu.
Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Dane zleceniodawcy

Prosimy o podanie podstawowych informacji kontaktowych.
Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Sytuacja firmy

Interesuje nas podstawowa informacja o Państwa firmie / organizacji. Znajomość Państwa biznesu pozwoli lepiej przygotować się do etapu projektowania, a następnie realizacji projektu.

Jeśli chcemy rzetelnie przygotować projekt, musimy poznać markę i produkt, dla którego projekt będzie przeznaczony

Ta odpowiedź pomoże nam określić główne założenia dotyczące projektu i przypisać produktowi jego rolę.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Grupa docelowa

Do kogo usługa lub produkt będą kierowane?

Jeśli to będzie strona internetowa przedszkola, to oczywiście dziecięcy charakter musi być zachowany, jednak głównym odbiorcą będą tutaj rodzice i do do nich należy kierować właściwe komunikaty.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Konkurencja

Kto jest bezpośrednią i niebezpośrednią konkurencją? Pozostając w temacie przedszkoli: warto poznać strony internetowe innych placówek tego typu. Zarówno tych, które zlokalizowane są blisko, jak i tych, które dobrze wykonują swoją pracę, dobrze się prezentują na tle konkurencji. Proszę wskazać elementy, które u konkurencji wywołują u Państwa pozytywne odczucia.
Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Szczegóły projektu

W tym kroku prosimy o podanie informacji nt. projektu widzianego Państwa oczami. Prosimy o podanie preferowanej kolorystyki, hierarchii informacji, obowiązkowych elementów marki (jeśli takie istnieją), charakteru wizualnego i wszystkich innych kwestii związanych z samym wyglądem projektu. Jeżeli projekt tego wymaga, warto dołączyć załączniki np. z makietami projektu itp.

Prośba o podanie realnego terminu realizacji, określającego start lub koniec prac projektowych.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Uwagi

Szacunkowy koszt :

Podsumowanie ankiety

OpisInformacjeIlośćCena
Zniżka:
W sumie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma Rozmach Mariusz Jurczewski, ul. Wiklinowa 1, 15-157 Białystok, NIP: 542-287-35-98

Wyślij